Etkinlikler

Her türlü etkinlik konseptine uygun kostümlerimiz ve birbirinden farklı enstrümanlarımızla biz hazırız. Siz de hazırsanız, etkinliklerinizin eğlence dozunu artırmaya ne dersiniz?

Kurumsal Firma Açılışları

Dikkat çekmek mi istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kalitenizin bir diğer yansıması olmak için yanınızdayız. İş hayatınızın ciddiyetinin, kulakları mest ederek aktarıldığı anlar için bizi arayın.
samsun-bando-etkinlik-11.png

Lansman, Tanıtım Toplantıları

samsun-bando-etkinlik-10.png
Açılışlarınızı kaliteli kılmak, ertesi gün adınızın geçtiği en güzel etkinlikleri, sizler için daha anlamlı ve keyifli hale getiriyoruz.

Festival Yürüyüşü

Yürüyüşlerin her zaman özel bir anlamı vardır. Yürüyüşlerinizi gökkuşağının tüm renkleriyle boyarken, müziğin ahengini dillerden eksilmeyen şarkılarla ruhlarınıza yansıtıyoruz. Samsun Bando ile asla yalnız yürümeyeceğinizin, yüzünüzde gülümsemenin eksilmeyeceğinin garantisini veriyoruz.
samsun-bando-etkinlik-12.png

Wedding Party

samsun-bando-etkinlik-13.png
Çocuklarınıza nasıl bir başlangıçlarının olduğunu bundan daha iyi gösteremezsiniz. Sevginin, mutluluğun ve paylaşmanın melodilere dönüştüğü muhteşem partiler için bizi arayın. Olağan düğünerden farklı olmanın ayrıcalığını yaşayın.