Samsun Bando Düğün

SAMSUN BANDO

Wedding Bando

Hayatınızın en unutulmaz anlarından birisidir evlilik. Mutlu bir aile olmanın temellerinin atıldığı, iki kişinin dünya evine girerek aşkını tüm dünyaya duyurduğu sihirli bir değnek gibidir.

Duyguların en üst notadan sesini yükseltirken, içinizdeki mutluluğu sevdiklerinizle birlikte paylaşmanın heyecanıyla yeni bir geleceğe açılan kapılar sonsuzluğa uzanır.

Samsun Bandosu, hayatınızın bu en özel gününde sizlere, dillerden düşmeyecek bir müzik ziyafeti sunar. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz herkesin, bu mutlu gününüzde unutulmaz anlar yaşaması için yanınızdayız.

Gelecekte çocuklarınıza, onların dünyaya gelmelerine vesile olan bu günleri izlettirirken, ne kadar eğlendiğinizi göstermenizi sağlamak için biz çok çalıştık.

Çünkü anılar güzel olduğunda, akla her geldiğinde tekrar tekrar aynı şekilde yaşanırlar ve asla unutulmazlar.

Masallar, hayallerle başlar.

Masalınızın bir parçası olmak dileğiyle...

Hizmetlerimiz

Daha fazla eğlence

Pasta Kesimi
Pasta Kesimi
Gelin ve damadın kestiği pasta sırasında oluşan atmosferi büyülü bir masala dönüştürüyoruz. Eğlenirken fark yaratan, tekdüzelikten uzak, şarkıların hep bir ağızdan etrafa yayıldığı size özel bir konseptin parçası olmak için hemen bizi arayın.
After Party
After Party
Günümüzde oldukça yaygınlaşan After Partiler, genellikle gelin ve damadın en yakınlarından oluşan misafirlerin nikah sonrasında rahat bir şekilde, doyasıya eğlendikleri etkinlikler olarak ortaya çıkmaktadır. Samsun Bando, after partilerin aranan grubu olarak hep bir ağızdan söyleyebileceğiniz şarkılarla festival atmosferi yaratırken, birbirinden farklı enstrümanlarıyla sizlere unutulmaz bir gece vadetmektedir.
Gelin Alma
Gelin Alma
Gelini almak her zaman heyecan vericidir. Mahallenin kızı, onu yeni bir başlangıca götürecek damatın seremonisi ve ihtişamlı serenadıyla evinden alınmak üzere hazırlanır. Gelini ailesinin evinden ışıltılı dünyanıza alırken, sevinç göz yaşlarınızın arkasında beliren gülümsemelerle, adeta bir şenlik ve festival atmosferi yaratıyor, bu unutulmaz anları sizinle birlikte yaşıyor olmanın sevincini hep birlikte paylaşıyoruz.